logo FRAM System s.r.o. certifikát

Zkoušky a OOPP

Jedná se o aplikaci pro evidenci odborné způsobilosti zaměstnanců, evidenci poskytnutých předpisů a evidenci poskytování osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP). 
Aplikace má 3 základní součásti:
Vedení evidence absolvovaných školení a zkoušek, včetně souhrnných přehledů kdy a které zkoušky budou prošlé. Umožňuje hromadné zadání zkoušek a školení více pracovníkům. (např. školení několika pracovníků).
Aplikace umožňuje evidenci předpisů zapůjčených pracovníkům, včetně plánování počtu potřebných předpisů. Tisk evidenční karty předpisů za pracovníka.
Třetí část aplikace umožňuje vedení evidence OOPP poskytnutých pracovníkovi, včetně tisku evidenční karty.
Aktualizace personálních dat je zajištěna importem XLS sestavy (např. výstup ze SAP).Všechny číselníky v aplikaci lze uživatelsky editovat.Všechny sestavy v aplikaci lze exportovat do souboru ve formátu MS Excel.

Mezi další výhody aplikace patří:
- multilicence bez omezení počtu klientů
- na klientském PC není potřeba žádná instalace – postačuje internetový prohlížeč
- lze provozovat v intranetu/internetu

Aplikace je postavena na platformě Microsoft IIS a MS SQL Server, lze ji provozovat na operačních systémech Windows XP Professional, Windows 7 Professional/Ultimate a Windows Server 2000 a novější.Produkt MS SQL Server je možno využít i ve verzi XE, která je k dispozici zdarma. Pro provoz aplikace je postačující běžné PC.

Materiály ke stažení:

pdf Zkoušky a OOPP - Přehled (PDF 150kB)

pdf Zkoušky a OOPP - Ukázky rozhraní aplikace (PDF 651kB)